Menu

Tekme

Veteranska lestvica 2019/20

PozEkipaPWDLGDPts
1Radomlje760132 - 718
2Moravče Lukovica752021 - 917
3Črnuče851223 - 816
4Kamnik742120 - 1014
5Vir74129 - 1313
6Ihan730415 - 179
7Dob820618 - 296
8Črni Graben61147 - 114
9Mengeš71067 - 163
10Domžale60156 - 381

LEGENDAP – odigrane tekme, W – zmage, D – izenačeno, L – porazi, GD– razlika golov, Pts – točke

Razpored veteranskih tekem 2019/20

OPOMBA:

*Črnuče in Kamnik igrata domače tekme v ponedeljek. Črnuče igrajo na igrišču NK Šmartno.
*NK Domžale Veterani in NK Črni Graben igrajo domače tekme ob petkih ob 20:30 na pomožnem igrišču NK Domžale.
*NK Dob igra domače tekme v četrtek.

 

Lestvica strelcev

PoložajIgralecEkipa
1Damjan PipanRadomlje15
2Goran LazarevićRadomlje10
3Damir KajtazovićVir6
4Dejan MatijevićIhan6
5David PrimožičMoravče Lukovica6
6Dragan BosančičKamnik5
7Igor BergušKamnik5
8Aljaž GasiorDob5
9Anel ČauševičČrnuče4
10Roman UsDob4
11Matjaž RotarMoravče Lukovica4
12Sašo TrčekČrnuče4
13Enes ČemanČrnuče4
14Žiga KmetičIhan4
15Admir ZiličČrnuče3
16Goran MilojevičKamnik3
17Anže SrenjščekMoravče Lukovica3
18Mladen StefanoskiMengeš3
19Suad KeranovićMengeš2
20Damir PaničRadomlje2
21Rok UratnikRadomlje2
22Dejan VrankarMoravče Lukovica2
23Miha KanciljaIhan2
24Ivica TopićČrnuče2
25Matjaž GasiorDob2
26Jure DolarČrnuče2
27Alojz SmrkoljMoravče Lukovica2
28Daniel HarometKamnik2
29Srečko TomDomžale2
30Asmin JusićDomžale2
31Matej MohoričMengeš1
32Armin HadžikadunićČrni Graben1
33Elvis MuhićRadomlje1
34Davor MilčevskiIhan1
35Matej MarkovičDob1
36Matej ValeDob1
37Adis SijaričKamnik1
38Matej JuteršekČrni Graben1
39Uroš CerarČrni Graben1
40Sašo KepicIhan1
41Matjaž SmrekarČrni Graben1
42Aleš BalohČrni Graben1
43Srečko DacarČrni Graben1
44Matic KociperDob1
45Peter GrošeljDob1
46Rok MilekKamnik1
47Slobodan BerićČrnuče1
48Andrej GlušičČrni Graben1
49Marko JosipovićRadomlje1
50Primož JereVir1
51Ivan TodorovičDob1
52Marko LunderDob1
53Matej DrenikKamnik1
54Žiga BukovecRadomlje1
55Asmir DrgutovićČrnuče1
56CerarMoravče Lukovica1
57Primož MarnVir1
58BiziljMoravče Lukovica1
59Dare StranjakMengeš1
60Ademir ZahirovičDomžale1
61Igor ŽiničKamnik1
62Zdravko SlevecKamnik1
63Alija OmerovićVir1
64Andrej ČrvMoravče Lukovica1
65Simon CerarDob1
66Aleksander MicičČrnuče1
67Himzo IbričićDomžale1
68Sanel KahrimanovićDomžale0

Zapisnik izločenih igralcev 

Rezultati tekem

KROGDOMAČISTRELCI DOMAČIREZULTATSTRELCI GOSTJEGOSTJE
1. krog (30. 08. 2019 ob 18:00)NK VirDamir Kajtazović1 : 0NK Dob
1. krog (30. 08. 2019 ob 18:00)NK KamnikGoran Milojevič (2x), Dragan Bosančič,
Rok Milek, Igor Berguš (2x), Siaric
7 : 2Srečko Tom, Asmin JusićNK Domžale Veterani
1. krog (30. 08. 2019 ob 18:00)NK IhanDejan Matijević (2x)2 : 3Damjan Pipan (3x)NK Radomlje
1. krog (30. 08. 2019 ob 18:00)NK Mengeš0 : 3David Primožič, Matjaž Rotar, Andrej ČrvNK Termit Moravče-Lukovica
1. krog (30. 08. 2019 ob 18:00)NK Črni Graben0 : 1Admir ZiličNK Črnuče
2. krog (06. 09. 2019 ob 17:30)NK Dob0 : 3Anel Čauševič, Jure Dolar, Aleksander MicičNK Črnuče
2. krog (06. 09. 2019 ob 17:30)NK Termit Moravče-LukovicaBizilj, Cerar, Alojz Smrkolj 3 : 0NK Črni Graben
2. krog (06. 09. 2019 ob 17:30)NK RadomljeDamjan Pipan1 : 0NK Mengeš
2. krog (06. 09. 2019 ob 17:30)NK Domžale Veterani- : -NK Ihan
2. krog (06. 09. 2019 ob 17:30)NK VirDamir Kajtazović (3x)3 : 2Daniel Haromet, Igor BergušNK Kamnik
3. krog (13. 09. 2019 ob 17:30)NK KamnikMatej Drenik, Goran Milojevič2 : 1Marko LunderNK Dob
3. krog (13. 09. 2019 ob 17:30)NK IhanDavor Milčevski, Žiga Kmetič2 : 3Damir Kajtazović (2x), Primož MarnNK Vir
3. krog (13. 09. 2019 ob 17:30)NK MengešMatej Mohorič, Suad Keranović, Mladen Stefanoski (2x)4 : 0NK Domžale Veterani
3. krog (13. 09. 2019 ob 17:30)NK Črni Graben- : -NK Radomlje
3. krog (13. 09. 2019 ob 17:30)NK ČrnučeJure Dolar, Ivica Topić2 : 3Matjaž Rotar, Alojz Smrkolj, Anže SrenjščekNK Termit Moravče-Lukovica
4. krog (20. 09. 2019 ob 17:00)NK DobMatic Kociper, Aljaž Gasior, Peter Grošelj3 : 7Dejan Vrankar (2x), Anže Srenjšček, David Primožič (3x), Ivan Todorović (AG)NK Termit Moravče-Lukovica
4. krog (20. 09. 2019 ob 17:00)NK RadomljeDamjan Pipan (2x), Žiga Bukovec3 : 1Asmir DrgutovićNK Črnuče
4. krog (20. 09. 2019 ob 17:00)NK Domžale Veterani- : -NK Črni Graben
4. krog (20. 09. 2019 ob 17:00)NK Vir- : -NK Mengeš
4. krog (20. 09. 2019 ob 17:00)NK KamnikIgor Berguš, Dragan Bosančič, Daniel Haromet3 : 1Žiga KmetičNK Ihan
5. krog (27. 09. 2019 ob 16:30)NK IhanMiha Kancilja, Dejan Matijević (3x), Ivan Todorovič (AG)5 : 3Matjaž Gasior,
Roman Us, Ivan Todorovič
NK Dob
5. krog (27. 09. 2019 ob 16:30)NK MengešDare Stranjak1 : 4Igor Žinič, Zdravko Slevec, Dragan Bosančič (2x)NK Kamnik
5. krog (27. 09. 2019 ob 16:30)NK Črni Graben0 : 1Alija OmerovićNK Vir
5. krog (27. 09. 2019 ob 16:30)NK ČrnučeSašo Trček (2x), Čeman Enes (3x), Admir Zilič (2x),
Anel Čauševič, Sanel Kahrimanović (AG), Ivica Topić
10 : 0NK Domžale Veterani
5. krog (27. 09. 2019 ob 16:30)NK Termit Moravče-LukovicaMatjaž Rotar (2x), Anže Srenjšček3 : 2Damjan Pipan,
Goran Lazarević
NK Radomlje
6. krog (04. 10. 2019 ob 16:30)NK DobSimon Cerar1 : 8Damjan Pipan (4x), Goran Lazarević (3x), Marko JosipovićNK Radomlje
6. krog (04. 10. 2019 ob 16:30)NK Domžale VeteraniAdemir Zahirovič, Asmin Jusič2 : 2David Primožič (2x)NK Termit Moravče-Lukovica
6. krog (04. 10. 2019 ob 16:30)NK VirPrimož Jere1 : 3Sašo Trček, Enes Čeman, Anel ČauševičNK Črnuče
6. krog (04. 10. 2019 ob 16:30)NK KamnikIgor Berguš1 : 1Andrej GlušičNK Črni Graben
6. krog (04. 10. 2019 ob 16:30)NK IhanSašo Kepic1 : 0NK Mengeš
7. krog (11. 10. 2019 ob 16:30)NK MengešMladen Stefanoski1 : 4Matej Markovič, Aljaž Gasior, Roman Us, Matej ValeNK Dob
7. krog (11. 10. 2019 ob 16:30)NK Črni GrabenUroš Cerar, Matej Juteršek, Armin Hadžikadunić3 : 4Miha Kancilja, Žiga Kmetič (2x), Dejan MatijevićNK Ihan
7. krog (11. 10. 2019 ob 16:30)NK ČrnučeSlobodan Berić1 : 1Dragan BosančićNK Kamnik
7. krog (11. 10. 2019 ob 16:30)NK Termit Moravče-Lukovica0 : 0NK Vir
7. krog (11. 10. 2019 ob 16:30)NK RadomljeDamjan Pipan (3x), Goran Lazarević (2x), Elvis Muhić,
Rok Uratnik (2x), Damir Panič
9 : 0NK Domžale Veterani
8. krog (18. 10. 2019 ob 16:00)NK DobAljaž Gasior (3x),
Matjaž Gasior, Roman Us(2x)
6 : 2Srečko Tom, Himzo IbričićNK Domžale Veterani
8. krog (18. 10. 2019 ob 16:00)NK Vir0 : 6Damjan Pipan, Goran Lazarević (4x), Damir Panič NK Radomlje
8. krog (18. 10. 2019 ob 16:00)NK Kamnik- : -NK Termit Moravče-Lukovica
8. krog (18. 10. 2019 ob 16:00)NK Ihan0 : 2Anel Čauševič. Sašo TrčekNK Črnuče
8. krog (18. 10. 2019 ob 16:00)NK MengešSuad Keranović1 : 3Matjaž Smrekar, Aleš Baloh, Srečko DacarNK Črni Graben
9. krog (25. 10. 2019 ob 15:30)NK Črni Graben- : -NK Dob
9. krog (25. 10. 2019 ob 15:30)NK Črnuče- : -NK Mengeš
9. krog (25. 10. 2019 ob 15:30)NK Termit Moravče-Lukovica- : -NK Ihan
9. krog (25. 10. 2019 ob 15:30)NK Radomlje- : -NK Kamnik
9. krog (25. 10. 2019 ob 15:30)NK Domžale Veterani- : -NK Vir
10. krog (27. 03. 2020 ob 17:00)NK Dob- : -NK Vir
10. krog (27. 03. 2020 ob 17:00)NK Domžale Veterani- : -NK Kamnik
10. krog (27. 03. 2020 ob 17:00)NK Radomlje- : -NK Ihan
10. krog (27. 03. 2020 ob 17:00)NK Termit Moravče-Lukovica- : -NK Mengeš
10. krog (27. 03. 2020 ob 17:00)NK Črnuče- : -NK Črni Graben
11. krog (03. 04. 2020 ob 17:30)NK Črnuče- : -NK Dob
11. krog (03. 04. 2020 ob 17:30)NK Črni Graben- : -NK Termit Moravče-Lukovica
11. krog (03. 04. 2020 ob 17:30)NK Mengeš- : -NK Radomlje
11. krog (03. 04. 2020 ob 17:30)NK Ihan- : -NK Domžale Veterani
11. krog (03. 04. 2020 ob 17:30)NK Kamnik- : -NK Vir
12. krog (10. 04. 2020 ob 17:30)NK Dob- : -NK Kamnik
12. krog (10. 04. 2020 ob 17:30)NK Vir- : -NK Ihan
12. krog (10. 04. 2020 ob 17:30)NK Domžale Veterani- : -NK Mengeš
12. krog (10. 04. 2020 ob 17:30)NK Radomlje- : -NK Črni Graben
12. krog (10. 04. 2020 ob 17:30)NK Termit Moravče-Lukovica- : -NK Črnuče
13. krog (17. 04. 2020 ob 18:00)NK Termit Moravče-Lukovica- : -NK Dob
13. krog (17. 04. 2020 ob 18:00)NK Črnuče- : -NK Radomlje
13. krog (17. 04. 2020 ob 18:00)NK Črni Graben- : -NK Domžale Veterani
13. krog (17. 04. 2020 ob 18:00)NK Mengeš- : -NK Vir
13. krog (17. 04. 2020 ob 18:00)NK Ihan- : -NK Kamnik
14. krog (24. 04. 2020 ob 18:30)NK Dob- : -NK Ihan
14. krog (24. 04. 2020 ob 18:30)NK Kamnik- : -NK Mengeš
14. krog (24. 04. 2020 ob 18:30)NK Vir- : -NK Črni Graben
14. krog (24. 04. 2020 ob 18:30)NK Domžale Veterani- : -NK Črnuče
14. krog (24. 04. 2020 ob 18:30)NK Radomlje- : -NK Termit Moravče-Lukovica
15. krog (08. 05. 2020 ob 18:30)NK Radomlje- : -NK Dob
15. krog (08. 05. 2020 ob 18:30)NK Termit Moravče-Lukovica- : -NK Domžale Veterani
15. krog (08. 05. 2020 ob 18:30)NK Črnuče- : -NK Vir
15. krog (08. 05. 2020 ob 18:30)NK Črni Graben- : -NK Kamnik
15. krog (08. 05. 2020 ob 18:30)NK Mengeš- : -NK Ihan
16. krog (15. 05. 2020 ob 18:30)NK Dob- : -NK Mengeš
16. krog (15. 05. 2020 ob 18:30)NK Ihan- : -NK Črni Graben
16. krog (15. 05. 2020 ob 18:30)NK Kamnik- : -NK Črnuče
16. krog (15. 05. 2020 ob 18:30)NK Vir- : -NK Termit Moravče-Lukovica
16. krog (15. 05. 2020 ob 18:30)NK Domžale Veterani- : -NK Radomlje
17. krog (22. 05. 2020 ob 19:00)NK Domžale Veterani- : -NK Dob
17. krog (22. 05. 2020 ob 19:00)NK Radomlje- : -NK Vir
17. krog (22. 05. 2020 ob 19:00)NK Termit Moravče-Lukovica- : -NK Kamnik
17. krog (22. 05. 2020 ob 19:00)NK Črnuče- : -NK Ihan
17. krog (22. 05. 2020 ob 19:00)NK Črni Graben- : -NK Mengeš
18. krog (29. 05. 2020 ob 19:00)NK Dob- : -NK Črni Graben
18. krog (29. 05. 2020 ob 19:00)NK Mengeš- : -NK Črnuče
18. krog (29. 05. 2020 ob 19:00)NK Ihan- : -NK Termit Moravče-Lukovica
18. krog (29. 05. 2020 ob 19:00)NK Kamnik- : -NK Radomlje
18. krog (29. 05. 2020 ob 19:00)NK Vir- : -NK Domžale Veterani