Menu

Tekme

Veteranska lestvica 2020/21

PozEkipaPWDLGDPts
1Radomlje74302115
2Dob7502215
3Kamnik7322711
4Črni Graben8323-311
5Moravče Lukovica7223-18
6Vir7223-48
7Ihan8224-108
8Črnuče6213-27
9Domžale6213-27
10Mengeš5113-84

LEGENDAP – odigrane tekme, W – zmage, D – izenačeno, L – porazi, GD– razlika golov, Pts – točke

Razpored veteranskih tekem 2020/21

OPOMBA:

*Črnuče in Kamnik igrata domače tekme v ponedeljek. Črnuče igrajo na igrišču NK Šmartno.
*NK Domžale Veterani in NK Črni Graben igrajo domače tekme ob petkih ob 20:30 na pomožnem igrišču NK Domžale.
*NK Dob igra domače tekme v četrtek.

 

Lestvica strelcev

PoložajIgralecEkipa
1Goran LazarevićRadomlje17
2Damjan PipanRadomlje6
3Rok CerarMoravče Lukovica5
4Nenad KurtićČrnuče5
5Igor ŽiničKamnik4
6Dragan BosančičKamnik4
7Elvis OsmancevicDomžale4
8Damir KajtazovićVir3
9Aljaž GasiorDob3
10Damir PaničRadomlje3
11Andrej GlušičČrni Graben3
12Primož JereVir3
13Nermin HadžikadunićČrni Graben3
14Darko TopićMengeš3
15Matic KociperDob3
16Matjaž RotarMoravče Lukovica3
17Aleš MežnarišičIhan3
18Aleš KerčMoravče Lukovica2
19Gorazd KurićČrnuče2
20Sergei GorbonovDomžale2
21Ševzet MehićČrnuče2
22Primož TravnikČrni Graben2
23Himzo IbričićDomžale2
24Drago LozančićKamnik2
25Ante BratićMengeš2
26Dejan MatijevićIhan2
27Alojz SmrkoljMoravče Lukovica2
28Srečko DacarČrni Graben1
29Zlatko GregorinčičIhan1
30Adis VelićČrni Graben1
31Dalibor IlićMengeš1
32OstojičVir1
33Matej MohoričMengeš1
34Admir ZiličČrnuče1
35Bahrudin MurgićČrni Graben1
36Irfan ČordićČrni Graben1
37Miha LožarIhan1
38Marko KraljRadomlje1
39Peter GrošeljDob1
40Sadmir VjelićVir1
41Janez MrakIhan1
42Rok MilekKamnik1
43Primož RazpotnikIhan1
44Simon SmolnikarDob1
45Dejan PivkIhan1
46Suad KeranovićMengeš1
47Anže SrenjščekMoravče Lukovica1
48Neven MarkovičDomžale1
49Marko JosipovićRadomlje1
50Rok UratnikRadomlje1
51Janez IgličMoravče Lukovica1
52Ermin DurmiševićVir1
53Arnesen DurićDomžale1
54Erik SimoničDob1
55Stane PerČrni Graben1
56Goran MilojevičKamnik1
57Uroš OstrežIhan1
58Asmir DrgutovićČrnuče1
59Marjan TekavcMoravče Lukovica1
60Mujo PramenkoMoravče Lukovica1
61Žiga BukovecRadomlje1
62Janez HribarMengeš1
63Aleksander KrstićMengeš1
64Nedo BratićMengeš1
65Sanel BegićDomžale0
66Aleksander GregorianisDomžale0
67Gregor KosecRadomlje0
68Urban KavčičDob0
69Damir HusićDomžale0
70Andrej GalitskiDomžale0
71Simon DrgancČrni Graben0

Zapisnik izločenih igralcev 

Rezultati tekem 20/21

KROGDOMAČISTRELCI DOMAČIREZULTATSTRELCI GOSTJEGOSTJE
1. krog (28. 08. 2020 ob 18:00)NK Domžale Veterani0 : 3NK Kamnik
1. krog (28. 08. 2020 ob 18:00)NK Vir0 : 0NK Termit Moravče-Lukovica
1. krog (28. 08. 2020 ob 18:00)NK DobMatic Kociper1 : 0NK Črnuče
1. krog (28. 08. 2020 ob 18:00)NK Črni GrabenSrečko Dacar, Stane Per2 : 2Matej Mohorič, Ante BratićNK Mengeš
1. krog (28. 08. 2020 ob 18:00)NK IhanUroš Ostrež1 : 3Marko Josipović, Goran Lazarević, Damjan PipanNK Radomlje
2. krog (04. 09. 2020 ob 17:30)NK KamnikDrago Lozančić, Igor Žinič2 : 2Goran Lazarević, Rok UratnikNK Radomlje
2. krog (04. 09. 2020 ob 17:30)NK MengešDarko Topić (3x), Suad Keranović, Janez Hribar, Aleksander Krstić, Nedo Bratić7 : 1Dejan MatijevičNK Ihan
2. krog (04. 09. 2020 ob 17:30)NK ČrnučeNenad Kurtić, Asmir Drgutović2 : 3Nermin Hadžikadunić, Adis Velić, Andrej GlušičNK Črni Graben
2. krog (04. 09. 2020 ob 17:30)NK Termit Moravče-LukovicaMatjaž Rotar, Aljoz Smrkolj (2x), Marjan Tekavc, Mujo Pramenko, Aleš Kerč6 : 1Aljaž GasiorNK Dob
2. krog (04. 09. 2020 ob 17:30)NK Domžale Veterani0 : 3NK Vir
3. krog (11. 09. 2020 ob 17:30)NK VirPrimož Jere, Damir Kajtazović, Ostojič3 : 2Dragan Bosančič, Rok MilekNK Kamnik
3. krog (11. 09. 2020 ob 17:30)NK Dob3 : 0NK Domžale Veterani
3. krog (11. 09. 2020 ob 17:30)NK Črni GrabenNermin Hadžikadunić, Bahrudin Murgić2 : 1Janez IgličNK Termit Moravče-Lukovica
3. krog (11. 09. 2020 ob 17:30)NK IhanDejan Matijevič1 : 3Admir Zilić, Gorazd Kurić, Ševzet MehićNK Črnuče
3. krog (11. 09. 2020 ob 17:30)NK RadomljeDamjan Pipan (3x), Damir Panič (2x), Goran Lazarević (4x)9 : 1Dalibor IlićNK Mengeš
4. krog (18. 09. 2020 ob 17:00)NK KamnikGoran Milojevič, Igor Žinič (2x)3 : 0NK Mengeš
4. krog (18. 09. 2020 ob 17:00)NK ČrnučeŠevzet Mehić, Nenad Kurtić, Gregor Kosec (AG)3 : 3Goran Lazarević, Damir Panič, Damjan PipanNK Radomlje
4. krog (18. 09. 2020 ob 17:00)NK Termit Moravče-LukovicaMatjaž Cerar1 : 1Zlatko GregorinčičNK Ihan
4. krog (18. 09. 2020 ob 17:00)NK Domžale VeteraniSergei Gorbonov (2x), Arnesen Durić, Himzo Ibričić (2x)5 : 2Nermin Hadžikadunić, Irfan ČordićNK Črni Graben
4. krog (18. 09. 2020 ob 17:00)NK Vir0 : 1Matic KociperNK Dob
5. krog (25. 09. 2020 ob 16:30)NK DobPeter Grošelj, Matic Kociper2 : 0NK Kamnik
5. krog (25. 09. 2020 ob 16:30)NK Črni GrabenPrimož Travnik (2x), Andrej Glušič3 : 1Sadmir VjelićNK Vir
5. krog (25. 09. 2020 ob 16:30)NK IhanMiha Ložar1 : 5Neven Markovič, Elvis Osmancevic (4x)NK Domžale Veterani
5. krog (25. 09. 2020 ob 16:30)NK RadomljeGoran Lazarević (6x), Žiga Bukovec, Marko Kralj8 : 2Cerar (2x)NK Termit Moravče-Lukovica
5. krog (25. 09. 2020 ob 16:30)NK Mengeš- : -NK Črnuče
6. krog (02. 10. 2020 ob 16:30)NK KamnikDragan Bosančič (3x), Drago Lozančić4 : 0NK Črnuče
6. krog (02. 10. 2020 ob 16:30)NK Termit Moravče-LukovicaMatjaž Rotar (2x), Anže Srenjšček, Aleš Kerč4 : 1Ante BratićNK Mengeš
6. krog (02. 10. 2020 ob 16:30)NK Domžale Veterani0 : 0NK Radomlje
6. krog (02. 10. 2020 ob 16:30)NK VirPrimož Jere1 : 1Janez MrakNK Ihan
6. krog (02. 10. 2020 ob 16:30)NK DobAljaž Gasior, Erik Simonič2 : 1Urban Kavčič (AG)NK Črni Graben
7. krog (09. 10. 2020 ob 16:30)NK Črni Graben0 : 0NK Kamnik
7. krog (09. 10. 2020 ob 16:30)NK IhanAleš Mežnarišič, Primož Razpotnik2 : 1Simon SmolnikarNK Dob
7. krog (09. 10. 2020 ob 16:30)NK RadomljeGoran Lazarević (4x), Damjan Pipan5 : 0NK Vir
7. krog (09. 10. 2020 ob 16:30)NK Mengeš- : -NK Domžale Veterani
7. krog (09. 10. 2020 ob 16:30)NK ČrnučeNenad Kurtič (3x), Gorazd Kurič4 : 2Rok Cerar (2x)NK Termit Moravče-Lukovica
8. krog (16. 10. 2020 ob 16:00)NK Kamnik- : -NK Termit Moravče-Lukovica
8. krog (16. 10. 2020 ob 16:00)NK Domžale Veterani- : -NK Črnuče
8. krog (16. 10. 2020 ob 16:00)NK Vir- : -NK Mengeš
8. krog (16. 10. 2020 ob 16:00)NK Dob- : -NK Radomlje
8. krog (16. 10. 2020 ob 16:00)NK Črni GrabenAndrej Glušič1 : 4Aleš Mežnarišič (2x), Dejan Pivk, Simon Drganc (AG)NK Ihan
9. krog (23. 10. 2020 ob 15:30)NK Ihan- : -NK Kamnik
9. krog (23. 10. 2020 ob 15:30)NK Radomlje- : -NK Črni Graben
9. krog (23. 10. 2020 ob 15:30)NK Mengeš- : -NK Dob
9. krog (23. 10. 2020 ob 15:30)NK Črnuče- : -NK Vir
9. krog (23. 10. 2020 ob 15:30)NK Termit Moravče-Lukovica- : -NK Domžale Veterani