Menu

Tekme

Veteranska lestvica 2021/22

PozEkipaPWDLGDPts
1NK Svoboda Kisovec1612222738
2Moravče Lukovica1611412937
3Domžale1610422234
4Ihan1610061730
5Radomlje16718-222
6Kamnik16718-722
7Dob16448-1216
8Vir162113-317
9Črni Graben160115-431

LEGENDAP – odigrane tekme, W – zmage, D – izenačeno, L – porazi, GD– razlika golov, Pts – točke

Razpored veteranskih tekem 2021/22

OPOMBA:

*Kamnik igra domače tekme v ponedeljek.
*NK Domžale Veterani in NK Črni Graben igrajo domače tekme ob petkih ob 20:30 na pomožnem igrišču NK Domžale.
*NK Dob igra domače tekme v četrtek.

 

Seznam igralcev 2021/22

PoložajIgralecEkipa
1Alojz SmrkoljNK Svoboda Kisovec16
2Sergei GorbonovDomžale11
3Dragan BosančičKamnik11
4Aleš MežnarišičIhan11
5Gašper StarcNK Svoboda Kisovec10
6Dejan MatijevićIhan8
7Andrej GlušičČrni Graben8
8Aljaž GasiorDob7
9Elvedin ĐafićIhan7
10Goran LazarevićRadomlje6
11Miha PermeRadomlje6
12Rok CerarMoravče Lukovica6
13Nejc VozeljNK Svoboda Kisovec5
14Xavier Junior AparecidoIhan5
15Igor ŽiničKamnik5
16Brzika TahirKamnik4
17Luka PiskarIhan4
18Matjaž GasiorDob4
19Iztok ŽilavecMoravče Lukovica4
20Amel VukovicDomžale4
21Damjan PipanRadomlje4
22Zoran JovčevskiDomžale3
23Tine BiziljMoravče Lukovica3
24Erik SimoničDob3
25Miha FegušDob3
26Neven MarkovičDomžale3
27Izudin SkenderovićČrni Graben3
28Damir KajtazovićVir3
29Anže SrenjščekMoravče Lukovica3
30Roman UsDob3
31Aleš LeničNK Svoboda Kisovec2
32Miha LožarIhan2
33Jaka KokaljKamnik2
34Sanid DindicDomžale2
35Mirhad KličičVir2
36Luka PožarKamnik2
37Gregor BašNK Svoboda Kisovec2
38Matjaž RotarMoravče Lukovica2
39Janez MrakIhan2
40Goran MilojevičKamnik2
41Klavdij KraljNK Svoboda Kisovec2
42Elvis OsmancevicDomžale2
43Ekrem OmerhodžićNK Svoboda Kisovec2
44Damir PaničRadomlje2
45Drago LozančićKamnik2
46Sašo KepicIhan2
47Janez IgličMoravče Lukovica2
48Ante BratićRadomlje2
49Aleš PuketaKamnik2
50Dejan RožmanecNK Svoboda Kisovec2
51Blaž ArkoVir2
52Peter DeisingerRadomlje2
53Sašo AvbeljMoravče Lukovica2
54Robert PodržajMoravče Lukovica2
55Mirsad VeladžičRadomlje1
56Sead ŠabotićIhan1
57Aleš PodbevšekČrni Graben1
58Matej DrenikKamnik1
59Marko VeršnjakVir1
60Grega KrmavnarKamnik1
61Robi KlopčičRadomlje1
62Andrej ČrvMoravče Lukovica1
63Zlato BegičVir1
64Vili GorišekVir1
65Blaž PresečkiNK Svoboda Kisovec1
66Drago VarkeljaDomžale1
67Petar FilipovičRadomlje1
68Milan RemsRadomlje1
69Elvis VelicDomžale1
70Dejan GlišićDomžale1
71Uroš KrmavnarKamnik1
72Štefan PervinšekČrni Graben1
73Aleš AhlinNK Svoboda Kisovec1
74Miha PrašnikarČrni Graben1
75Matjaž FlorjančičIhan1
76Uroš JarkovičVir1
77Rok HribarVir1
78Asmir ŠkrijeljRadomlje1
79Primož TravnikČrni Graben1
80Arnesen DurićDomžale1
81Marko UrbanijaMoravče Lukovica1
82Damir HusićDomžale1
83Matjaž CerarDob1
84Himzo IbričićDomžale1
85Gregor KosecRadomlje1
86Dejan VrankarMoravče Lukovica1
87Aleš KerčMoravče Lukovica1
88Peter GrošeljDob1
89Andrej GalitskiDomžale1
90Marko KraljRadomlje1
91Sadmir VjelićVir1
92Matjaž SmrekarČrni Graben1
93Štef RotarMoravče Lukovica1
94Branimir DjokičNK Svoboda Kisovec1
95Srečko DacarČrni Graben1
96Matej JuteršekČrni Graben1
97Primož MarnVir1
98Borut PapičDob1
99Jure RogeljDob1
100Matjaž AvbeljDob1
101Matej ValeDob1
102Klemen JanežičKamnik1
103Janez RozinaNK Svoboda Kisovec1
104Nermin MuharemovicDomžale0
105Alija OmerovićVir0
106Roman KorunIhan0

Zapisnik izključenih igralcev 

Rezultati tekem 2021/22

KROGDOMAČISTRELCI DOMAČIREZULTATSTRELCI GOSTJEGOSTJE
10. krog (25.03.2022 ob 17:00)/- : -NK Črni Graben
10. krog (25.03.2022 ob 17:00)NK Svoboda KisovecAlojz Smrkolj (3x), Gašper Starc, Nejc Vozelj5 : 2Mirhad Kličič, Primož MarnNK Vir
10. krog (25.03.2022 ob 17:00)NK IhanXavier Junior Wilson Aparecido, Piskar Luka, Mežnarišič Aleš3 : 1Kosec GregorNK Radomlje
10. krog (25.03.2022 ob 17:00)NK Dobodpovedana tekma0 : 3odpovedana tekmaNK Domžale Veterani
10. krog (25.03.2022 ob 17:00)NK Termin Moravče-LukovicaAleš Kerč, Iztok Žilavec (2x), Rok Cerar (2x)5 : 0NK Kamnik
11. krog (01.04.2022 ob 17:30)NK Termin Moravče-Lukovica- : -/
11. krog (01.04.2022 ob 17:30)NK KamnikIgor Žinič (2x), Goran Milojevič, Dragan Bosančič (2x)5 : 3Roman Us, Aljaž Gasior, Matjaž GasiorNK Dob
11. krog (01.04.2022 ob 17:30)NK Domžale VeteraniArnesen Durič, Amel Vukovic (2x)3 : 2Sašo Kepic, Dejan MatijevičNK Ihan
11. krog (01.04.2022 ob 17:30)NK RadomljeDamir Panič1 : 4Blaž Presečki, Gašper Starc, Alojz Smrkolj (2x)NK Svoboda Kisovec
11. krog (01.04.2022 ob 17:30)NK VirBlaž Arko, Zlato Begič, Mirhad Kličič, Uroš Jarkovič, Vili Gorišek5 : 1Srečko DacarNK Črni Graben
12. krog (08.04.2022 ob 17:30)/- : -NK Vir
12. krog (08.04.2022 ob 17:30)NK Črni GrabenAndrej Glušič1 : 2Ante Bratić, Peter DeisingerNK Radomlje
12. krog (08.04.2022 ob 17:30)NK Svoboda KisovecEkrem Omerhodžić, Klavdij Kralj2 : 1Drago VarkeljaNK Domžale Veterani
12. krog (08.04.2022 ob 17:30)NK Ihanodpovedana tekma3 : 0odpovedana tekmaNK Kamnik
12. krog (08.04.2022 ob 17:30)NK DobAljaž Gasior1 : 1Sašo AvbeljNK Termin Moravče-Lukovica
13. krog (15.04.2022 ob 18:00)NK Dob- : -/
13. krog (15.04.2022 ob 18:00)NK Termin Moravče-LukovicaJanez Iglič, Rok Cerar, Tine Bizilj3 : 0NK Ihan
13. krog (15.04.2022 ob 18:00)NK KamnikAleš Puketa, Igor Žinič2 : 0NK Svoboda Kisovec
13. krog (15.04.2022 ob 18:00)NK Domžale VeteraniElvis Velic1 : 0NK Črni Graben
13. krog (15.04.2022 ob 18:00)NK RadomljePetar Filipovič, Milan Rems, Miha Perme (2x)4 : 0NK Vir
14. krog (22.04.2022 ob 18:30)/- : -NK Radomlje
14. krog (22.04.2022 ob 18:30)NK Vir0 : 2Amel Vukovic, Dejan GlišićNK Domžale Veterani
14. krog (22.04.2022 ob 18:30)NK Črni Graben0 : 3Igor Žinič, Goran Milojevič, Dragan BosančičNK Kamnik
14. krog (22.04.2022 ob 18:30)NK Svoboda KisovecNejc Vozelj (3x)3 : 1Anže SrenjščekNK Termin Moravče-Lukovica
14. krog (22.04.2022 ob 18:30)NK IhanAleš Mežnarišič (3x), Junior Wilson (2x), Dejan Matijevič (2x), Matjaž Florjančič, Miha Ložar, Elvedin Đafić10 : 3Aljaž Gasior (2x), Matjaž GasiorNK Dob
15. krog (06.05.2022 ob 18:30)NK Ihan- : -/
15. krog (06.05.2022 ob 18:30)NK DobAljaž Gasior1 : 3Miha Feguš (AG), Alojz Smrkolj (2x)NK Svoboda Kisovec
15. krog (06.05.2022 ob 18:30)NK Termin Moravče-LukovicaIztok Žilavec, Rok Cerar2 : 1Štefan PervinšekNK Črni Graben
15. krog (06.05.2022 ob 18:30)NK KamnikLuka Požar, Igor Žinič, Uroš Krmavnar, Matej Drenik, Dragan Bosančič (2x)6 : 0NK Vir
15. krog (06.05.2022 ob 18:30)NK Domžale Veteraniodpovedana tekma3 : 0odpovedana tekmaNK Radomlje
16. krog (13.05.2022 ob 19:00)/- : -NK Domžale Veterani
16. krog (13.05.2022 ob 19:00)NK Radomljeodpovedana tekma3 : 0odpovedana tekmaNK Kamnik
16. krog (13.05.2022 ob 19:00)NK Vir0 : 6Rok Cerar, Dejan Vrankar, Andrej Črv, Anže Srenjšček (2x)NK Termin Moravče-Lukovica
16. krog (13.05.2022 ob 19:00)NK Črni GrabenAndrej Glušič, Miha Prašnikar2 : 2Roman Us, Matej ValeNK Dob
16. krog (13.05.2022 ob 19:00)NK Svoboda KisovecAlojz Smrkolj, Gašper Starc, Aleš Ahlin, Aleš Lenič4 : 0NK Ihan
17. krog (20.05.2022 ob 19:00)NK Svoboda Kisovec- : -/
17. krog (20.05.2022 ob 19:00)NK IhanDejan Matijevič, Aleš Mežnaršič (3x), Miha Ložar, Aleš Podbevšek (AG), Xavier Junior Wilson Aparecido7 : 1Matej JuteršekNK Črni Graben
17. krog (20.05.2022 ob 19:00)NK DobPeter Grošelj, Miha Feguš2 : 0NK Vir
17. krog (20.05.2022 ob 19:00)NK Termin Moravče-Lukovicaprekinjena tekma (28. minuta)3 : 0prekinjena tekma (28. minuta)NK Radomlje
17. krog (20.05.2022 ob 19:00)NK KamnikDragan Bosančič (2x), Drago Lozančič3 : 0NK Domžale Veterani
18. krog (27.05.2022 ob 19:00)/- : -NK Kamnik
18. krog (27.05.2022 ob 19:00)NK Domžale VeteraniDamir Husić1 : 1Iztok ŽilavecNK Termin Moravče-Lukovica
18. krog (27.05.2022 ob 19:00)NK Radomljeodpovedana tekma - prijateljska0 : 3odpovedana tekma - prijateljskaNK Dob
18. krog (27.05.2022 ob 19:00)NK VirRoman Korun (AG)1 : 2Luka Piskar, Elvedin ĐafićNK Ihan
18. krog (27.05.2022 ob 19:00)NK Črni Graben0 : 8Gašper Starc, Nejc Vozelj, Alojz Smrkolj (3x), Ekrem Omerhodžič, Klavdij Kralj, Gregor BašNK Svoboda Kisovec
1. krog (03.09.2021 ob 17:30)NK Črni Graben- : -/
1. krog (03.09.2021 ob 17:30)NK VirKajtazović Damir1 : 2Djokič Branimir, Starc GašperNK Svoboda Kisovec
1. krog (03.09.2021 ob 17:30)NK RadomljeLazarevic Goran (2x), Perme Miha3 : 1Piskar LukaNK Ihan
1. krog (03.09.2021 ob 17:30)NK Domžale VeteraniDindic Sanid1 : 1Cerar MatjažNK Dob
1. krog (03.09.2021 ob 17:30)NK KamnikKokalj Jaka1 : 3Iglič Janez, Podržaj Robert, Cerar RokNK Termit Moravče-Lukovica
2. krog (10.09.2021 ob 17:30)/- : -NK Termin Moravče-Lukovica
2. krog (10.09.2021 ob 17:30)NK DobRogelj Jure, Avbelj Matjaž2 : 4Tahir Brzika (2x), Bosančič Dragan, Janežič KlemenNK Kamnik
2. krog (10.09.2021 ob 17:30)NK IhanPiskar Luka, Đafić Elvedin 2 : 4Gorbonov Sergei (3x), Jovčevski ZoranNK Domžale Veterani
2. krog (10.09.2021 ob 17:30)NK Svoboda KisovecBaš Gregor, Rozina Janez, Smrkolj Alojz3 : 2Perme Miha, Panič DamirNK Radomlje
2. krog (10.09.2021 ob 17:30)NK Črni GrabenGlušič Andrej1 : 2Hribar Rok, Vjelić SadmirNK Vir
3. krog (17.09.2021 ob 17:00)NK Vir- : -/
3. krog (17.09.2021 ob 17:00)NK RadomljeVeladžič Mirsad, Kralj Marko, Klopčič Robi, Perme Miha (2x)5 : 2Glušič Andrej, Skenderovič IzudinNK Črni Graben
3. krog (17.09.2021 ob 17:00)NK Domžale VeteraniDindic Sanid, Jovčevski Zoran 2 : 2Rožmanec Dejan, Smrkolj AlojzNK Svoboda Kisovec
3. krog (17.09.2021 ob 17:00)NK KamnikTahir Brzika (2x), Lozančič Drago3 : 6Matijević Dejan, Đafić Elvedin (2x), Mežnarišič Aleš (2x), Kepic SašoNK Ihan
3. krog (17.09.2021 ob 17:00)NK Termin Moravče-LukovicaBizilj Tine, Rotar Štef2 : 0NK Dob
4. krog (24.09.2021 ob 16:30)/- : -NK Dob
4. krog (24.09.2021 ob 16:30)NK IhanMrak Janez (AG)0 : 2Rotar MatjažNK Termin Moravče-Lukovica
4. krog (24.09.2021 ob 16:30)NK Svoboda KisovecSmrkolj Alojz (2x), Starc Gašper3 : 1Kokalj JakaNK Kamnik
4. krog (24.09.2021 ob 16:30)NK Črni GrabenGlušič Andrej1 : 5Galitski Andrej, Markovič Neven, Osmančević Elvis, Jovčevski Zoran, Ibričić HimzoNK Domžale Veterani
4. krog (24.09.2021 ob 16:30)NK VirKajtazović Damir1 : 3Deisinger Peter, Pipan Damjan, Škrijelj AsmirNK Radomlje
5. krog (01.10.2021 ob 16:30)NK Radomlje- : -/
5. krog (01.10.2021 ob 16:30)NK Domžale VeteraniGorbonov Sergei (4x)4 : 1Arko BlažNK Vir
5. krog (01.10.2021 ob 16:30)NK KamnikBosančić Dragan, Dacar Srečko (AG), Krmavnar Grega3 : 2Travnik Primož, Skenderović IzudinNK Črni Graben
5. krog (01.10.2021 ob 16:30)NK Termin Moravče-Lukovica0 : 0NK Svoboda Kisovec
5. krog (01.10.2021 ob 16:30)NK DobSimonič Erik (2x)2 : 3Mrak Janez, Matijevič Dejan (2x)NK Ihan
6. krog (08.10.2021 ob 16:30)/- : -NK Ihan
6. krog (08.10.2021 ob 16:30)NK Svoboda KisovecStarc Gašper (2x), Lenič Aleš3 : 0NK Dob
6. krog (08.10.2021 ob 16:30)NK Črni GrabenGlušič Andrej1 : 4Avbelj Sašo, Rotar Matjaž, Bizilj TineNK Termin Moravče-Lukovica
6. krog (08.10.2021 ob 16:30)NK VirKajtazović Damir1 : 1Požar LukaNK Kamnik
6. krog (08.10.2021 ob 16:30)NK Radomlje0 : 3Deisinger Peter (AG), Gorbonov Sergei, Osmančevič ElvisNK Domžale Veterani
7. krog (15.10.2021 ob 16:00)NK Domžale Veterani- : -/
7. krog (15.10.2021 ob 16:00)NK KamnikBosančić Dragan, Puketa Aleš2 : 6Lazarevic Goran (3x), Pipan Damjan (3x)NK Radomlje
7. krog (15.10.2021 ob 16:00)NK Termin Moravče-LukovicaPodržaj Robert1 : 0NK Vir
7. krog (15.10.2021 ob 16:00)NK DobSimonič Erik, Us Roman, Gasior Aljaž, Papič Borut4 : 1Podbevšek AlešNK Črni Graben
7. krog (15.10.2021 ob 16:00)NK IhanĐafić Elvedin, Mežnarišič Aleš, Mrak Janez, Matijević Dejan4 : 1Rožmanec DejanNK Svoboda Kisovec
8. krog (23.10.2021 ob 15:30)/- : -NK Svoboda Kisovec
8. krog (23.10.2021 ob 15:30)NK Črni GrabenGlušič Andrej (2x)2 : 4Đafić Elvedin, Aparecido Xavier Junior, Mežnaršič Aleš, Šabotić SeadNK Ihan
8. krog (23.10.2021 ob 15:30)NK VirVeršnjak Marko1 : 3Gasior Matjaž (2x), Feguš MihaNK Dob
8. krog (23.10.2021 ob 15:30)NK Radomljeodpovedana tekma0 : 3odpovedana tekmaNK Termin Moravče-Lukovica
8. krog (23.10.2021 ob 15:30)NK Domžale VeteraniGorbonov Sergei (3x), Markovič Neven (2x)5 : 1Bosančič DraganNK Kamnik
9. krog (05.11.2021 ob 15:30)NK Kamnik- : -/
9. krog (05.11.2021 ob 15:30)NK Termin Moravče-LukovicaMarko Urbanija1 : 1Amel VukovicNK Domžale Veterani
9. krog (05.11.2021 ob 15:30)NK DobGasior Aljaž, Feguš Miha2 : 2Lazarević Goran, Bratić AnteNK Radomlje
9. krog (05.11.2021 ob 15:30)NK Ihanodpovedana tekma3 : 0odpovedana tekmaNK Vir
9. krog (05.11.2021 ob 15:30)NK Svoboda KisovecAlojz Smrkolj, Gašper Starc (2x), Aleš Podbevšek (AG)4 : 2Izudin Skenderovič, Matjaž SmrekarNK Črni Graben