Menu

Tekme

Veteranska lestvica 2021/22

PozEkipaPWDLGDPts
1Domžale1310212532
2NK Svoboda Kisovec1410221732
3Moravče Lukovica129212329
4Radomlje13715722
5Kamnik15618-1019
6Ihan12606018
7Dob13247-1010
8Vir132110-257
9Črni Graben130112-271

LEGENDAP – odigrane tekme, W – zmage, D – izenačeno, L – porazi, GD– razlika golov, Pts – točke

Razpored veteranskih tekem 2021/22

OPOMBA:

*Kamnik igra domače tekme v ponedeljek.
*NK Domžale Veterani in NK Črni Graben igrajo domače tekme ob petkih ob 20:30 na pomožnem igrišču NK Domžale.
*NK Dob igra domače tekme v četrtek.

 

Seznam igralcev 2021/22

PoložajIgralecEkipa
1Alojz SmrkoljNK Svoboda Kisovec12
2Sergei GorbonovDomžale11
3Dragan BosančičKamnik9
4Andrej GlušičČrni Graben8
5Gašper StarcNK Svoboda Kisovec7
6Goran LazarevićRadomlje6
7Miha PermeRadomlje6
8Rok CerarMoravče Lukovica6
9Aleš MežnarišičIhan5
10Elvedin ĐafićIhan5
11Dejan MatijevićIhan5
12Igor ŽiničKamnik5
13Aljaž GasiorDob5
14Brzika TahirKamnik4
15Damjan PipanRadomlje4
16Nejc VozeljNK Svoboda Kisovec4
17Neven MarkovičDomžale3
18Damir KajtazovićVir3
19Iztok ŽilavecMoravče Lukovica3
20Erik SimoničDob3
21Zoran JovčevskiDomžale3
22Tine BiziljMoravče Lukovica3
23Luka PiskarIhan3
24Amel VukovicDomžale3
25Matjaž GasiorDob3
26Roman UsDob3
27Anže SrenjščekMoravče Lukovica3
28Xavier Junior AparecidoIhan2
29Sanid DindicDomžale2
30Jaka KokaljKamnik2
31Robert PodržajMoravče Lukovica2
32Miha FegušDob2
33Aleš PuketaKamnik2
34Janez MrakIhan2
35Matjaž RotarMoravče Lukovica2
36Goran MilojevičKamnik2
37Luka PožarKamnik2
38Dejan RožmanecNK Svoboda Kisovec2
39Aleš LeničNK Svoboda Kisovec2
40Blaž ArkoVir2
41Sašo KepicIhan2
42Izudin SkenderovićČrni Graben2
43Ante BratićRadomlje2
44Janez IgličMoravče Lukovica2
45Elvis OsmancevicDomžale2
46Mirhad KličičVir2
47Peter DeisingerRadomlje2
48Damir PaničRadomlje2
49Sašo AvbeljMoravče Lukovica2
50Blaž PresečkiNK Svoboda Kisovec1
51Klavdij KraljNK Svoboda Kisovec1
52Drago VarkeljaDomžale1
53Petar FilipovičRadomlje1
54Aleš PodbevšekČrni Graben1
55Milan RemsRadomlje1
56Aleš AhlinNK Svoboda Kisovec1
57Štefan PervinšekČrni Graben1
58Sead ŠabotićIhan1
59Dejan GlišićDomžale1
60Zlato BegičVir1
61Marko VeršnjakVir1
62Vili GorišekVir1
63Mirsad VeladžičRadomlje1
64Robi KlopčičRadomlje1
65Uroš JarkovičVir1
66Ekrem OmerhodžićNK Svoboda Kisovec1
67Uroš KrmavnarKamnik1
68Elvis VelicDomžale1
69Borut PapičDob1
70Asmir ŠkrijeljRadomlje1
71Drago LozančićKamnik1
72Andrej ČrvMoravče Lukovica1
73Matej DrenikKamnik1
74Matej ValeDob1
75Srečko DacarČrni Graben1
76Dejan VrankarMoravče Lukovica1
77Himzo IbričićDomžale1
78Grega KrmavnarKamnik1
79Arnesen DurićDomžale1
80Matjaž CerarDob1
81Gregor KosecRadomlje1
82Aleš KerčMoravče Lukovica1
83Andrej GalitskiDomžale1
84Štef RotarMoravče Lukovica1
85Marko KraljRadomlje1
86Sadmir VjelićVir1
87Primož TravnikČrni Graben1
88Branimir DjokičNK Svoboda Kisovec1
89Primož MarnVir1
90Jure RogeljDob1
91Matjaž AvbeljDob1
92Klemen JanežičKamnik1
93Gregor BašNK Svoboda Kisovec1
94Janez RozinaNK Svoboda Kisovec1
95Rok HribarVir1
96Miha PrašnikarČrni Graben1
97Nermin MuharemovicDomžale0
98Alija OmerovićVir0

Zapisnik izključenih igralcev 

Rezultati tekem 2021/22

KROGDOMAČISTRELCI DOMAČIREZULTATSTRELCI GOSTJEGOSTJE
10. krog (25.03.2022 ob 17:00)/- : -NK Črni Graben
10. krog (25.03.2022 ob 17:00)NK Svoboda KisovecAlojz Smrkolj (3x), Gašper Starc, Nejc Vozelj5 : 2Mirhad Kličič, Primož MarnNK Vir
10. krog (25.03.2022 ob 17:00)NK IhanXavier Junior Wilson Aparecido, Piskar Luka, Mežnarišič Aleš3 : 1Kosec GregorNK Radomlje
10. krog (25.03.2022 ob 17:00)NK Dobodpovedana tekma0 : 3odpovedana tekmaNK Domžale Veterani
10. krog (25.03.2022 ob 17:00)NK Termin Moravče-LukovicaAleš Kerč, Iztok Žilavec (2x), Rok Cerar (2x)5 : 0NK Kamnik
11. krog (01.04.2022 ob 17:30)NK Termin Moravče-Lukovica- : -/
11. krog (01.04.2022 ob 17:30)NK KamnikIgor Žinič (2x), Goran Milojevič, Dragan Bosančič (2x)5 : 3Roman Us, Aljaž Gasior, Matjaž GasiorNK Dob
11. krog (01.04.2022 ob 17:30)NK Domžale VeteraniArnesen Durič, Amel Vukovic (2x)3 : 2Sašo Kepic, Dejan MatijevičNK Ihan
11. krog (01.04.2022 ob 17:30)NK RadomljeDamir Panič1 : 4Blaž Presečki, Gašper Starc, Alojz Smrkolj (2x)NK Svoboda Kisovec
11. krog (01.04.2022 ob 17:30)NK VirBlaž Arko, Zlato Begič, Mirhad Kličič, Uroš Jarkovič, Vili Gorišek5 : 1Srečko DacarNK Črni Graben
12. krog (08.04.2022 ob 17:30)/- : -NK Vir
12. krog (08.04.2022 ob 17:30)NK Črni GrabenAndrej Glušič1 : 2Ante Bratić, Peter DeisingerNK Radomlje
12. krog (08.04.2022 ob 17:30)NK Svoboda KisovecEkrem Omerhodžić, Klavdij Kralj2 : 1Drago VarkeljaNK Domžale Veterani
12. krog (08.04.2022 ob 17:30)NK Ihanodpovedana tekma3 : 0odpovedana tekmaNK Kamnik
12. krog (08.04.2022 ob 17:30)NK DobAljaž Gasior1 : 1Sašo AvbeljNK Termin Moravče-Lukovica
13. krog (15.04.2022 ob 18:00)NK Dob- : -/
13. krog (15.04.2022 ob 18:00)NK Termin Moravče-LukovicaJanez Iglič, Rok Cerar, Tine Bizilj3 : 0NK Ihan
13. krog (15.04.2022 ob 18:00)NK KamnikAleš Puketa, Igor Žinič2 : 0NK Svoboda Kisovec
13. krog (15.04.2022 ob 18:00)NK Domžale VeteraniElvis Velic1 : 0NK Črni Graben
13. krog (15.04.2022 ob 18:00)NK RadomljePetar Filipovič, Milan Rems, Miha Perme (2x)4 : 0NK Vir
14. krog (22.04.2022 ob 18:30)/- : -NK Radomlje
14. krog (22.04.2022 ob 18:30)NK Vir0 : 2Amel Vukovic, Dejan GlišićNK Domžale Veterani
14. krog (22.04.2022 ob 18:30)NK Črni Graben0 : 3Igor Žinič, Goran Milojevič, Dragan BosančičNK Kamnik
14. krog (22.04.2022 ob 18:30)NK Svoboda KisovecNejc Vozelj (3x)3 : 1Anže SrenjščekNK Termin Moravče-Lukovica
14. krog (22.04.2022 ob 18:30)NK Ihan- : -NK Dob
15. krog (06.05.2022 ob 18:30)NK Ihan- : -/
15. krog (06.05.2022 ob 18:30)NK DobAljaž Gasior1 : 3Miha Feguš (AG), Alojz Smrkolj (2x)NK Svoboda Kisovec
15. krog (06.05.2022 ob 18:30)NK Termin Moravče-LukovicaIztok Žilavec, Rok Cerar2 : 1Štefan PervinšekNK Črni Graben
15. krog (06.05.2022 ob 18:30)NK KamnikLuka Požar, Igor Žinič, Uroš Krmavnar, Matej Drenik, Dragan Bosančič (2x)6 : 0NK Vir
15. krog (06.05.2022 ob 18:30)NK Domžale Veteraniodpovedana tekma3 : 0odpovedana tekmaNK Radomlje
16. krog (13.05.2022 ob 19:00)/- : -NK Domžale Veterani
16. krog (13.05.2022 ob 19:00)NK Radomljeodpovedana tekma3 : 0odpovedana tekmaNK Kamnik
16. krog (13.05.2022 ob 19:00)NK Vir0 : 6Rok Cerar, Dejan Vrankar, Andrej Črv, Anže Srenjšček (2x)NK Termin Moravče-Lukovica
16. krog (13.05.2022 ob 19:00)NK Črni GrabenAndrej Glušič, Miha Prašnikar2 : 2Roman Us, Matej ValeNK Dob
16. krog (13.05.2022 ob 19:00)NK Svoboda KisovecAlojz Smrkolj, Gašper Starc, Aleš Ahlin, Aleš Lenič4 : 0NK Ihan
17. krog (20.05.2022 ob 19:00)NK Svoboda Kisovec- : -/
17. krog (20.05.2022 ob 19:00)NK Ihan- : -NK Črni Graben
17. krog (20.05.2022 ob 19:00)NK Dob- : -NK Vir
17. krog (20.05.2022 ob 19:00)NK Termin Moravče-Lukovica- : -NK Radomlje
17. krog (20.05.2022 ob 19:00)NK Kamnik- : -NK Domžale Veterani
18. krog (27.05.2022 ob 19:00)/- : -NK Kamnik
18. krog (27.05.2022 ob 19:00)NK Domžale Veterani- : -NK Termin Moravče-Lukovica
18. krog (27.05.2022 ob 19:00)NK Radomlje- : -NK Dob
18. krog (27.05.2022 ob 19:00)NK Vir- : -NK Ihan
18. krog (27.05.2022 ob 19:00)NK Črni Graben- : -NK Svoboda Kisovec
1. krog (03.09.2021 ob 17:30)NK Črni Graben- : -/
1. krog (03.09.2021 ob 17:30)NK VirKajtazović Damir1 : 2Djokič Branimir, Starc GašperNK Svoboda Kisovec
1. krog (03.09.2021 ob 17:30)NK RadomljeLazarevic Goran (2x), Perme Miha3 : 1Piskar LukaNK Ihan
1. krog (03.09.2021 ob 17:30)NK Domžale VeteraniDindic Sanid1 : 1Cerar MatjažNK Dob
1. krog (03.09.2021 ob 17:30)NK KamnikKokalj Jaka1 : 3Iglič Janez, Podržaj Robert, Cerar RokNK Termit Moravče-Lukovica
2. krog (10.09.2021 ob 17:30)/- : -NK Termin Moravče-Lukovica
2. krog (10.09.2021 ob 17:30)NK DobRogelj Jure, Avbelj Matjaž2 : 4Tahir Brzika (2x), Bosančič Dragan, Janežič KlemenNK Kamnik
2. krog (10.09.2021 ob 17:30)NK IhanPiskar Luka, Đafić Elvedin 2 : 4Gorbonov Sergei (3x), Jovčevski ZoranNK Domžale Veterani
2. krog (10.09.2021 ob 17:30)NK Svoboda KisovecBaš Gregor, Rozina Janez, Smrkolj Alojz3 : 2Perme Miha, Panič DamirNK Radomlje
2. krog (10.09.2021 ob 17:30)NK Črni GrabenGlušič Andrej1 : 2Hribar Rok, Vjelić SadmirNK Vir
3. krog (17.09.2021 ob 17:00)NK Vir- : -/
3. krog (17.09.2021 ob 17:00)NK RadomljeVeladžič Mirsad, Kralj Marko, Klopčič Robi, Perme Miha (2x)5 : 2Glušič Andrej, Skenderovič IzudinNK Črni Graben
3. krog (17.09.2021 ob 17:00)NK Domžale VeteraniDindic Sanid, Jovčevski Zoran 2 : 2Rožmanec Dejan, Smrkolj AlojzNK Svoboda Kisovec
3. krog (17.09.2021 ob 17:00)NK KamnikTahir Brzika (2x), Lozančič Drago3 : 6Matijević Dejan, Đafić Elvedin (2x), Mežnarišič Aleš (2x), Kepic SašoNK Ihan
3. krog (17.09.2021 ob 17:00)NK Termin Moravče-LukovicaBizilj Tine, Rotar Štef2 : 0NK Dob
4. krog (24.09.2021 ob 16:30)/- : -NK Dob
4. krog (24.09.2021 ob 16:30)NK IhanMrak Janez (AG)0 : 2Rotar MatjažNK Termin Moravče-Lukovica
4. krog (24.09.2021 ob 16:30)NK Svoboda KisovecSmrkolj Alojz (2x), Starc Gašper3 : 1Kokalj JakaNK Kamnik
4. krog (24.09.2021 ob 16:30)NK Črni GrabenGlušič Andrej1 : 5Galitski Andrej, Markovič Neven, Osmančević Elvis, Jovčevski Zoran, Ibričić HimzoNK Domžale Veterani
4. krog (24.09.2021 ob 16:30)NK VirKajtazović Damir1 : 3Deisinger Peter, Pipan Damjan, Škrijelj AsmirNK Radomlje
5. krog (01.10.2021 ob 16:30)NK Radomlje- : -/
5. krog (01.10.2021 ob 16:30)NK Domžale VeteraniGorbonov Sergei (4x)4 : 1Arko BlažNK Vir
5. krog (01.10.2021 ob 16:30)NK KamnikBosančić Dragan, Dacar Srečko (AG), Krmavnar Grega3 : 2Travnik Primož, Skenderović IzudinNK Črni Graben
5. krog (01.10.2021 ob 16:30)NK Termin Moravče-Lukovica0 : 0NK Svoboda Kisovec
5. krog (01.10.2021 ob 16:30)NK DobSimonič Erik (2x)2 : 3Mrak Janez, Matijevič Dejan (2x)NK Ihan
6. krog (08.10.2021 ob 16:30)/- : -NK Ihan
6. krog (08.10.2021 ob 16:30)NK Svoboda KisovecStarc Gašper (2x), Lenič Aleš3 : 0NK Dob
6. krog (08.10.2021 ob 16:30)NK Črni GrabenGlušič Andrej1 : 4Avbelj Sašo, Rotar Matjaž, Bizilj TineNK Termin Moravče-Lukovica
6. krog (08.10.2021 ob 16:30)NK VirKajtazović Damir1 : 1Požar LukaNK Kamnik
6. krog (08.10.2021 ob 16:30)NK Radomlje0 : 3Deisinger Peter (AG), Gorbonov Sergei, Osmančevič ElvisNK Domžale Veterani
7. krog (15.10.2021 ob 16:00)NK Domžale Veterani- : -/
7. krog (15.10.2021 ob 16:00)NK KamnikBosančić Dragan, Puketa Aleš2 : 6Lazarevic Goran (3x), Pipan Damjan (3x)NK Radomlje
7. krog (15.10.2021 ob 16:00)NK Termin Moravče-LukovicaPodržaj Robert1 : 0NK Vir
7. krog (15.10.2021 ob 16:00)NK DobSimonič Erik, Us Roman, Gasior Aljaž, Papič Borut4 : 1Podbevšek AlešNK Črni Graben
7. krog (15.10.2021 ob 16:00)NK IhanĐafić Elvedin, Mežnarišič Aleš, Mrak Janez, Matijević Dejan4 : 1Rožmanec DejanNK Svoboda Kisovec
8. krog (23.10.2021 ob 15:30)/- : -NK Svoboda Kisovec
8. krog (23.10.2021 ob 15:30)NK Črni GrabenGlušič Andrej (2x)2 : 4Đafić Elvedin, Aparecido Xavier Junior, Mežnaršič Aleš, Šabotić SeadNK Ihan
8. krog (23.10.2021 ob 15:30)NK VirVeršnjak Marko1 : 3Gasior Matjaž (2x), Feguš MihaNK Dob
8. krog (23.10.2021 ob 15:30)NK Radomlje- : -NK Termin Moravče-Lukovica
8. krog (23.10.2021 ob 15:30)NK Domžale VeteraniGorbonov Sergei (3x), Markovič Neven (2x)5 : 1Bosančič DraganNK Kamnik
9. krog (05.11.2021 ob 15:30)NK Kamnik- : -/
9. krog (05.11.2021 ob 15:30)NK Termin Moravče-Lukovica- : -NK Domžale Veterani
9. krog (05.11.2021 ob 15:30)NK DobGasior Aljaž, Feguš Miha2 : 2Lazarević Goran, Bratić AnteNK Radomlje
9. krog (05.11.2021 ob 15:30)NK Ihan- : -NK Vir
9. krog (05.11.2021 ob 15:30)NK Svoboda Kisovec- : -NK Črni Graben